O MNIE

Start / O mnie

Kim jestem i co robię?

Żyjemy na Mazurach, jesteśmy otoczeni jeziorami i lubimy popływać. Będąc nad jeziorem chcielibyśmy się czuć bezpieczni, a co za tym idzie ważne, aby czuwał nad nami jakiś ratownik.

Przekładając to na poziom samorządowy dobrze, aby ktoś czuwał nad prawidłowym działaniem władzy, nie chcielibyśmy przecież, aby nasze miasto „poszło na dno”.
W tym miejscu wkraczam ja, niczym David Hasselhoff w kultowym serialu Baywatch.

Nazywam się Michał Iszoro i występuję w głównej roli serialu Obywatelski Patrol Ostróda  (Jaki kraj, taki patrol) . 🙂 Umiem pływać, ale nurkiem nie zostanę. Zostałem Watchdogiem.

Jestem uczestnikiem Szkoły Inicjatyw Strażniczych, organizowanym przez Sieć Obywatelską Watchdog Polska (https://siecobywatelska.pl ), a od końca 2019 roku jej członkiem.

Moje cele i motywacja

Moim celem jest przybliżenie jak najszerszemu gronu mieszkańców tego, co się dzieje w ostródzkiej polityce. Hasło, które mi przyświeca – “Bądźmy mieszkańcami świadomymi“.

Do tej pory koncentrowałem się głównie na gminie miejskiej, bo tu mieszkam, ale zdaję sobie sprawę, że razem z gminą wiejską i powiatem tworzą system naczyń połączonych i powinno się im również przyglądać.

Wraz z powstaniem nowej strony www.obywatelskipatrol.pl serwis, który do tej pory mieścił się jedynie na fanpage www.facebook.com/ObywatelskiPatrol ewoluował.

Będziemy się tu zajmować polityką lokalną z regionu ostródzkiego (woj. warm.-maz.):

  • gmina miejska Ostróda
  • gmina wiejska Ostróda
  • powiat ostródzki

Wiedza = Władza !

NIE KAŻDY BOHATER
NOSI PELERYNĘ?

Ale ja akurat tak!

Kontakt ze mną

Na potrzeby prowadzonej przeze mnie działalności proszę o kontakt jedynie mailowy, bądź poprzez mój fanpage na Facebook’u (adresy poniżej).

W przypadkach szczególnych jestem w stanie zrobić wyjątek od powyższych reguł.

Inicjatywę wsparła

Strona powstała w ramach konkursu “Wspieranie lokalnych działań strażniczych w Polsce” organizowanego przez Fundusz Obywatelski, na wsparcie mojego programu “Systematyczne działania strażnicze w regionie powiatu ostródzkiego”. Za daną szansę i wsparcie bardzo dziękuję.

Mam nadzieję, że opracowane strona posłuży jako źródło wiedzy mieszkańcom Ostródy i okolic jako baza wiedzy na temat polityki naszych okolic w przypadku braku możliwości skorzystania z treści wprowadzanych poprzez Facebook’a.

DOŁĄCZ DO MNIE
NA FACEBOOKU

Obywatelski patrol fanpage

Sprawdź więcej